AKTUALNOŚCI

Każdy dzień w bursie tętni życiem a w ostatnim czasie ...

Życzenia imieninowe-podziękowanie

Dziękujemy Wam za pamięć i życzenia imieninowe smiley. Złożyła je w Waszym imieniu Ania K. - przewodnicząca Bursy. Mamy nadzieję, że we wrześniu będziemy mogły poczestować Was ciastkiem imieninowym smiley. Panie: Magdalena i Marzena

Rekrutacja do Bursy na rok 2020/2021- Lista przyjętych dziewcząt

Szanowni Państwo, od dzisiaj, tj. 1 czerwca 2020 r. ogłaszamy Listę Dziewcząt przyjętych do Bursy na rok szkolny 2020/2021. Zainteresowanym informacji udzielamy drogą mailową lub telefonicznie po uprzedniej odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne. 

Konsultacje z nauczycielami od 01.06.2020

Szanowni Państwo, Drogie Wychowanki! Jeśli będziecie potrzebować zakwaterowania na czas konsultacji z nauczycielami - jest taka możliwość, oczywiście z zachowaniem wytycznych MEN, GIS i wewnętrznych ustaleń. O szczegóły pytajcie wychowawców lub dyrekcję drogą telefoniczną lub mailową. Informujemy także, że 26 czerwca br. będzie odprawiona w tutejszej kaplicy Msza święta w Waszej intencji :).

Opłaty za czerwiec 2020

Szanowni Rodzice

Informujemy, że czesne za czerwiec 2020 wynosi 70 zł. Wpłat można dokonać osobiście lub przelewem na nr konta:

68 1050 1562 1000 0012 0005 9853

Maturzystki-zakwaterowanie na czas konsultacji z nauczycielami i Matury 2020

Drogie Maturzystki! Jeśli będziecie potrzebować zakwaterowania na czas konsultacji z nauczycielami, pisemnego egzaminu dojrzałości i egzaminu zawodowego - jest taka możliwość, oczywiście z zachowaniem wytycznych MEN, GIS i wewnętrznych ustaleń. O szczegóły pytajcie wychowawców lub dyrekcję drogą telefoniczną lub mailowa. Informujemy także, że 8 czerwca br. będzie odprawiona w tutejszej kaplicy Msza święta w Waszej intencji :).

Opłaty za maj 2020

Szanowni Rodzice

Informujemy, że czesne za maj 2020 wynosi 70 zł. Wpłat można dokonać przelewem na nr konta:

68 1050 1562 1000 0012 0005 9853

Rekrutacja-dla mieszkanek Bursy

W związku z zawieszeniem zajęć w placówkach oświatowych przedłużamy do 4 maja 2020 r. czas rekrutacji do Bursy dla aktualnych jej mieszkanek. Dokumenty (kwestionariusz osobowy, podanie i regulamin) są dostępne na stronie internetowej Bursy w zakładce  Dokumenty. Skany kompletnych i uzupełnionych dokumentów można przesyłać na adres mailowy Bursy. W przypadku braku możliwości zrobienia skanu, można przesłać drogą mailową napisane przez siebie podanie. 

Dla Maturzystek - 20.04.2020 r.

Drogie Maturzystki, gratulujemy szczęśliwego - choć nie pozbawionego niepokoju - zakończenia edukacji w szkole ponadgimnazjalnej. Życzymy Wam opieki Bożej na nadchodzące tygodnie, dużo optymizmu i dobrego zdrowia oraz pomyślnie zdanego egzaminu dojrzałości. Odbioru rzeczy osobistych możecie dokonać od 20 kwietnia br. po uprzednim skontaktowaniu się z wychowawcą lub dyrektorem bursy. Bardzo prosimy o zastosowanie sie do procedur i wymagań sanitarno-epidemiologicznych.

„Od Słowa do serca” - coś dla ducha - w czwartki

Duszpasterstwo młodzieży i powołań Sług Jezusa (DMiPSJ) zaprasza na cykl cotygodniowych spotkań dla kobiet pn: „Od Słowa do serca”. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o 18.15 na Skype (@dmipsj). W planie jest dzielenie się Ewangelią, prezentacja postaci kobiecej z Biblii oraz refleksje i podpowiedzi do codzienności. A na koniec modlitwa w intencjach Uczestniczek spotkania :)