AKTUALNOŚCI

Każdy dzień w bursie tętni życiem a w ostatnim czasie ...

Udanych wakacji!

Pracownikom i mieszkankom Bursy życzymy bezpiecznych i udanych wakacji i urlopów! Niech nadchodzący czas przyniesie odpoczynek, spełnienie marzeń i wzmocnienie sił! Do zobaczenia - mamy nadzieję - pod koniec sierpnia :). MH

Wolontariat - dziękujemy

Dziękujemy dziewczętom, które w obecnym roku szkolnym uczestniczyły w MAŁOPOLSKIM PROJEKCIE„MIEĆ WYOBRAŹNIĘ MIŁOSIERDZIA”. Tytuł projektu brzmiał Pomagając innym – pomagasz sobie. Pomocą zostali objęci:

  • dzieci i młodzież z Centrum Równych Szans „MobilEduPark” Placówka Wsparcia Dziennego przy Parafii Świętego Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie (pomoc  w nauce, zabawy integracyjne, udział w organizowanych zajęciach)
  • ubodzy świata oraz osoby w trudnej sytuacji życiowej (wspólpraca z Referatem misyjnym Zgromadzenia Sług Jezusa - prace biurowe, pomoc w korespondencji z dziećmi i ich rodzinami objętymi Adopcją serca)
  • dzieci niepełnosprawne – podopieczni Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych  Niepełnosprawnych Intelektualnie w Tarnowie (zbiórka butelek plastikowych i nakrętek)
  • podopieczni DOMu EMERYTÓW - Placówka Pielęgnacyjno-Opiekuńcza w Tarnowie (odwiedziny i wspólne spędzanie czasu)

Wszystkie wolontariuszki uczestniczące w projekcie ( Magdalena K., Karena K., Wiktoria Ł., Kinga M., Irena S., Gabriela T., Martyna T., Jagoda S., Nicole S.) pod kierunkiem p. Elżbiety Ch. bardzo sumiennie, odpowiedzialne i z ogromnym zaangażowaniem wypełniały przyjęte zadania i wspierały osoby potrzebujące pomocy. Dziękujemy!

Życzenia imieninowe-podziękowanie

Dziękujemy Wam za pamięć i życzenia imieninowe smiley. Złożyła je w Waszym imieniu Ania K. - przewodnicząca Bursy. Mamy nadzieję, że we wrześniu będziemy mogły poczestować Was ciastkiem imieninowym smiley. Panie: Magdalena i Marzena

Rekrutacja do Bursy na rok 2020/2021- Lista przyjętych dziewcząt

Szanowni Państwo, od dzisiaj, tj. 1 czerwca 2020 r. ogłaszamy Listę Dziewcząt przyjętych do Bursy na rok szkolny 2020/2021. Zainteresowanym informacji udzielamy drogą mailową lub telefonicznie po uprzedniej odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne. 

Konsultacje z nauczycielami od 01.06.2020

Szanowni Państwo, Drogie Wychowanki! Jeśli będziecie potrzebować zakwaterowania na czas konsultacji z nauczycielami - jest taka możliwość, oczywiście z zachowaniem wytycznych MEN, GIS i wewnętrznych ustaleń. O szczegóły pytajcie wychowawców lub dyrekcję drogą telefoniczną lub mailową. Informujemy także, że 26 czerwca br. będzie odprawiona w tutejszej kaplicy Msza święta w Waszej intencji :).

Opłaty za czerwiec 2020

Szanowni Rodzice

Informujemy, że czesne za czerwiec 2020 wynosi 70 zł. Wpłat można dokonać osobiście lub przelewem na nr konta:

68 1050 1562 1000 0012 0005 9853

Maturzystki-zakwaterowanie na czas konsultacji z nauczycielami i Matury 2020

Drogie Maturzystki! Jeśli będziecie potrzebować zakwaterowania na czas konsultacji z nauczycielami, pisemnego egzaminu dojrzałości i egzaminu zawodowego - jest taka możliwość, oczywiście z zachowaniem wytycznych MEN, GIS i wewnętrznych ustaleń. O szczegóły pytajcie wychowawców lub dyrekcję drogą telefoniczną lub mailowa. Informujemy także, że 8 czerwca br. będzie odprawiona w tutejszej kaplicy Msza święta w Waszej intencji :).

Opłaty za maj 2020

Szanowni Rodzice

Informujemy, że czesne za maj 2020 wynosi 70 zł. Wpłat można dokonać przelewem na nr konta:

68 1050 1562 1000 0012 0005 9853

Rekrutacja-dla mieszkanek Bursy

W związku z zawieszeniem zajęć w placówkach oświatowych przedłużamy do 4 maja 2020 r. czas rekrutacji do Bursy dla aktualnych jej mieszkanek. Dokumenty (kwestionariusz osobowy, podanie i regulamin) są dostępne na stronie internetowej Bursy w zakładce  Dokumenty. Skany kompletnych i uzupełnionych dokumentów można przesyłać na adres mailowy Bursy. W przypadku braku możliwości zrobienia skanu, można przesłać drogą mailową napisane przez siebie podanie.