AKTUALNOŚCI

Każdy dzień w bursie tętni życiem a w ostatnim czasie ...

Ważne pytanie: co dalej?

Pytanie dotyczace przyszlości zawodowej to problem nie tylko maturzystek. Spotkanie z doradcą zawodowym mialo pomóc dziewczętom w okresleniu kryteriów dojrzałych decyzji i wyborów. Zagadnienia byly na tyle ważne dla dziewcząt, że będą kontynuowane już po wakacjach, bo temat jest jak rzeka.

Bogu dzięki za ten czas

Minęło prawie dziewięć miesięcy więc było za co dziękować Bogu i ludziom na Eucharystii wieńczącej rok nauki i pobytu w naszej bursie. Dziewczęta szczęśliwe, bo wakacje tuż, tuż... Pracownicy też ucieszeni bo wszyscy ambitnie realizowali swoje założenia, zamiary i cele.

Przez film do serca

Jak oglądać by się nie gapić - takim mottem można by podsumować spotkanie dziewcząt z ks. Kamilem Gałuszką - pasjonatem filmowym. Teraz dziewczęta już wiedzą, że najpierw trzeba dobrze wybrać, potem wiedzieć dlaczego wlaśnie to chcę zobaczyć a potem przeżywać, myśleć i podawać dalej.

Maj i kwitnące kasztany

Naszych 15 maturzystek już odetchnęło po najtrudniejszych egzaminach ale pozostaje jeszcze długie oczekiwanie na oficjalne wyniki... Dla niektórych najważniejsze, że już po a dla niektórych, że przecież mogło być lepiej... czas pokaże.

Majowe wędrówki

Maturzystki już przygotowane do egzaminów a do drzwi pukają gimnazjalistki, które chcą u nas zamieszkać od września i lista chętnych robi się coraz dłuższa....oby dla wszystkich wystarczyło miejsc!